Producent rolek termicznych Kłodzko

W rodzimej ofercie posiadamy wszelakie typowe rozmiary, generalnie wykorzystywanych w drukarkach fiskalnych. Oferujemy także produkcję pod podmiotowe zamówienie usługobiorcy.

Do produkcji stosujemy materiałów najwyższej jakości dającą niezawodną eksploatacje drukarek.
Wieloletnie doświadczenie oraz nieustanna modernizacja parków przemysłowych pozwala nam zapewnić najlepszą klasę towaru.
Wszelakie rolki owijane są w folie termokurczliwą, również opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Kłodzko

Współpracuj razem z nami!

Współpraca z naszą marką to pewność profesjonalnego oraz punktualnej realizacji wszelkich zleceń, które otrzymujemy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Jaki typ rolek jest wykorzystywany w kasie lub drukarce fiskalnej można odszukać w instrukcji drukarki. Podawane są zazwyczaj takie parametry rolek jak rozpiętość ujęta milimetrach natomiast długości w metrach. Oferowane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne akcentują się na czerń choćby pod wpływem gwałtownego przeciągnięcia paznokciem po nawierzchni. Należałoby też wiedzieć, że jedynie jedna strona jest wrażliwa na ciepło. Jeśli wydruk się nie pojawia, to jest niezwykle prawdopodobne, że papier został umieszczony w rukarce złą stroną.

Wytwarzane przez naszą firmę rolki do kas fiskalnych to zazwyczaj rolki termiczne. Nadruk na takim dokumencie odbywa się pod impulsem temperatury. Drukarka termiczna znajdująca się w urządzeniu drukującym transmituje wiązkę cieplną na rolkę. Dostarczona punktowo energia termiczna skutkuje uwolnienie celowego pigmentu zlokalizowanego w papierze.

Menu