Producent rolek termicznych Kłobuck

W swej ofercie przedstawiamy wszelakie standardowe rozmiary, codziennie wykorzystywanych w drukarkach fiskalnych. Proponujemy również wytwórczość pod indywidualne zapotrzebowanie klienta.

Do produkcji używamy materiałów najwyższej jakości zapewniającą niezawodną eksploatacje drukarek.
Długoletnie doświadczenie również nieustająca modernizacja parków przemysłowych pozwala nam zapewnić najwłaściwszą jakość produktu.
Wszelakie rolki owijane są w folie termokurczliwą, także opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Kłobuck

Współpracuj razem z nami!

Koprodukcja z naszą firmą to pewność kompetentnego oraz punktualnej realizacji wszelkich zapotrzebowań, które uzyskujemy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Jaki wzór rolek jest wykorzystywany w kasie lub drukarce fiskalnej można wynaleźć w instrukcji drukarki. Podawane są przeważnie takie parametry rolek jak szerokość przedstawiona milimetrach natomiast długości w metrach. Proponowane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne farbują się na czarno nawet pod wpływem gwałtownego przeciągnięcia paznokciem po powierzchni. Należałoby także wiedzieć, że wyłącznie jedna strona jest czuła na ciepło. Jeśli wydruk się nie pojawia, to jest bardzo niewykluczone, że papier został zamontowany w urządzeniu niedobrą stroną.

Tworzone przez naszą działalność rolki do kas fiskalnych to głównie rolki termiczne. Zadruk na takim dokumencie odbywa się pod wpływem temperatury. Drukarka termiczna ulokowana w urządzeniu drukującym przekazuje energię cieplną na rolkę. Dostarczona punktowo energia termiczna powoduje wyzwolenie celowego pigmentu umiejscowionego w papierze.

Menu