Producent rolek termicznych Kielce

W swej ofercie posiadamy wszelakie normatywne rozmiary, powszechnie wykorzystywanych w drukarkach fiskalnych. Oferujemy także wytwórczość pod indywidualne zamówienie usługobiorcy.

Do produkcji używamy surowców najwyższej jakości gwarantującą bezusterkową eksploatacje drukarek.
Długoletnie doświadczenie oraz nieprzerwana modernizacja parków przemysłowych pozwala nam zapewnić najsolidniejszą jakość towaru.
Wszelkie rolki pakowane są w folie termokurczliwą, plus opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Kielce

Współpracuj razem z nami!

Kooperacja z naszą firmą to gwarancja profesjonalnego oraz terminowej realizacji wszelkich zamówień, które odbieramy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Jaki podtyp rolek jest wykorzystywany w kasie lub drukarce fiskalnej można znaleźć w instrukcji drukarki. Podawane są najczęściej takie parametry rolek jak szerokość wyrażona milimetrach tymczasem długości w metrach. Oferowane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne barwią się na czerń choćby pod wpływem gwałtownego przeciągnięcia paznokciem po warstwie. Należałoby też wiedzieć, że wyłącznie jedna strona jest wrażliwa na ciepło. Jeśli wydruk się nie ukazuje, to jest niezwykle potencjalne, że papier został przymocowany w rukarce nie tą stroną.

Wykonywane przez nas rolki do kas fiskalnych to głównie rolki termiczne. Zadruk na takim kwicie odbywa się pod impulsem ciepła. Drukarka termiczna będąca w urządzeniu drukującym emituje wiązkę cieplną na rolkę. Przekazana punktowo energia termiczna wywołuje uwolnienie celowego pigmentu umieszczonego w papierze.

Menu