Producent rolek termicznych Kępno

W rodzimej ofercie mamy wszystkie standardowe rozmiary, powszechnie używanych w drukarkach fiskalnych. Oferujemy również wytwórczość pod podmiotowe zapotrzebowanie odbiorcy.

Do realizacji stosujemy materiałów najwyższej jakości dostarczającą bezawaryjną eksploatacje drukarek.
Długie doświadczenie także nieustająca modernizacja parków mechanicznych pozwala nam zapewnić najlepszą jakość produktu.
Wszystkie rolki pakowane są w folie termokurczliwą, także opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Kępno

Współpracuj razem z nami!

Koprodukcja z naszą firmą to pewność profesjonalnego oraz punktualnej realizacji wszelkich zamówień, które dostajemy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Który wariant rolek jest używany w kasie lub drukarce fiskalnej można wynaleźć w instrukcji urządzenia. Podawane są zazwyczaj takie parametry rolek jak rozległość wyrażona milimetrach natomiast długość w metrach. Oferowane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne akcentują się na czarno nawet pod wpływem szybkiego przeciągnięcia paznokciem po nawierzchni. Warto również wiedzieć, że tylko jedna strona jest wrażliwa na ciepło. Jeżeli wydruk się nie wyraża, to jest wysoce potencjalne, że papier został włożony w rukarce nie tą stroną.

Wytwarzane przez naszą firmę rolki do kas fiskalnych to generalnie rolki termiczne. Zadruk na takim dokumencie odbywa się pod wpływem ciepła. Drukarka termiczna umieszczona w urządzeniu drukującym przekazuje wiązkę cieplną na rolkę. Przekazana punktowo energia cieplna skutkuje wyzwolenie celowego pigmentu umieszczonego w papierze.

Menu