Producent rolek termicznych Katowice

W naszej ofercie posiadamy wszystkie typowe rozmiary, generalnie wykorzystywanych w drukarkach fiskalnych. Świadczymy także produkcję pod indywidualne zapotrzebowanie usługobiorcy.

Do produkcji wykorzystujemy materiałów najwyższej jakości gwarantującą sprawną eksploatacje drukarek.
Długie doświadczenie oraz ciągła modernizacja parków mechanicznych pozwala nam zaręczyć najlepszą jakość towaru.
Wszelkie rolki pakowane są w folie termokurczliwą, oraz opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Katowice

Współpracuj razem z nami!

Współpraca z naszą marką to pewność profesjonalnego oraz punktualnej realizacji wszelkich zapotrzebowań, które otrzymujemy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Który wzór rolek jest używany w kasie czy drukarce fiskalnej można znaleźć w instrukcji urządzenia. Podawane są zwyczajowo takie parametry rolek jak szerokość wyrażona milimetrach natomiast długości w metrach. Sprzedawane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne farbują się na czerń choćby pod wpływem szybkiego przeciągnięcia paznokciem po nawierzchni. Należałoby też rozumieć, że jedynie jedna strona jest skłonna na ciepło. Skoro wydruk się nie uwidocznia, to jest niezwykle potencjalne, że papier został zamontowany w urządzeniu nie tą stroną.

Dostarczane przez naszą działalność rolki do kas fiskalnych to przeważnie rolki termiczne. Zadruk na takim dokumencie odbywa się pod wpływem ciepła. Drukarka termiczna umieszczona w urządzeniu drukującym emituje wiązkę cieplną na rolkę. Udzielona punktowo energia termiczna wywołuje wyzwolenie celowego pigmentu zlokalizowanego w papierze.

Menu