Producent rolek termicznych Kalisz

W swej ofercie przedstawiamy każde normatywne rozmiary, pospolicie używanych w drukarkach fiskalnych. Proponujemy także wytwórczość pod podmiotowe zamówienie kupującego.

Do realizacji wykorzystujemy surowców najwyższej jakości zapewniającą sprawną eksploatacje drukarek.
Długoletnie doświadczenie oraz nieustanna modernizacja parków mechanicznych pozwala nam zaręczyć najsolidniejszą klasę towaru.
Wszelakie rolki zawijane są w folie termokurczliwą, także opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Kalisz

Współpracuj razem z nami!

Współpraca z naszą firmą to gwarancja zawodowego oraz terminowej realizacji wszelkich zleceń, które uzyskujemy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Jaki gatunek rolek jest wykorzystywany w kasie ewentualnie drukarce fiskalnej można znaleźć w instrukcji urządzenia. Podawane są najczęściej takie parametry rolek jak szerokość przedstawiona milimetrach tymczasem długości w metrach. Proponowane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne barwią się na ciemno nawet pod wpływem prędkiego przeciągnięcia paznokciem po nawierzchni. Należałoby też rozumieć, że tylko jedna strona jest wrażliwa na ciepło. Skoro wydruk się nie pojawia, to jest wysoce prawdopodobne, że papier został włożony w rukarce niedobrą stroną.

Dostarczane przez naszą działalność rolki do kas fiskalnych to najczęściej rolki termiczne. Zadruk na takim papierze odbywa się pod bodźcem ciepła. Drukarka termiczna ulokowana w urządzeniu drukującym wysyła wiązkę cieplną na rolkę. Dostarczona punktowo energia termiczna wywołuje uwolnienie charakterystycznego pigmentu zlokalizowanego w papierze.

Menu