Producent rolek termicznych Kalety

W rodzimej ofercie przedstawiamy wszelkie typowe rozmiary, generalnie wykorzystywanych w drukarkach fiskalnych. Świadczymy także wytwórczość pod indywidualne zamówienie klienta.

Do realizacji stosujemy surowców najwyższej jakości gwarantującą bezusterkową eksploatacje drukarek.
Długie doświadczenie oraz nieustanna modernizacja parków maszynowych pozwala nam zagwarantować najlepszą klasę wyrobu.
Wszelkie rolki owijane są w folie termokurczliwą, oraz opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Kalety

Współpracuj razem z nami!

Współpraca z naszą marką to gwarancja fachowego oraz punktualnej realizacji wszelkich zleceń, które otrzymujemy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Który rodzaj rolek jest wykorzystywany w kasie czy drukarce fiskalnej można wyszukać w instrukcji drukarki. Podawane są zazwyczaj takie parametry rolek jak szerokość przedstawiona milimetrach natomiast długość w metrach. Sprzedawane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne zabarwiają się na ciemno nawet pod wpływem szybkiego przeciągnięcia paznokciem po warstwie. Należałoby też rozumieć, że wyłącznie jedna strona jest skłonna na ciepło. Jeśli wydruk się nie uzewnętrznia, to jest bardzo potencjalne, że papier został zamontowany w urządzeniu kiepską stroną.

Wytwarzane przez naszą działalność rolki do kas fiskalnych to głównie rolki termiczne. Druk na takim dokumencie odbywa się pod wpływem temperatury. Drukarka termiczna umieszczona w urządzeniu drukującym transmituje wiązkę cieplną na rolkę. Przekazana punktowo energia termiczna skutkuje uwolnienie specjalistycznego pigmentu umiejscowionego w papierze.

Menu