Producent rolek termicznych Jelenia Góra

W naszej ofercie mamy każde standardowe rozmiary, wszechstronnie stosowanych w drukarkach fiskalnych. Świadczymy również produkcję pod indywidualne zapotrzebowanie klienta.

Do realizacji używamy półfabrykatów najwyższej jakości zapewniającą bezusterkową eksploatacje drukarek.
Wieloletnie doświadczenie także nieustanna modernizacja parków mechanicznych pozwala nam zapewnić najsolidniejszą jakość wyrobu.
Wszelkie rolki owijane są w folie termokurczliwą, także opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Jelenia Góra

Współpracuj razem z nami!

Koprodukcja z naszą marką to gwarancja profesjonalnego oraz terminowej realizacji wszelkich zapotrzebowań, które odbieramy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Jaki podtyp rolek jest wykorzystywany w kasie lub drukarce fiskalnej można wynaleźć w instrukcji urządzenia. Podawane są przeważnie takie parametry rolek jak rozległość wyrażona milimetrach tymczasem długości w metrach. Oferowane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne barwią się na ciemno choćby pod wpływem szybkiego przeciągnięcia paznokciem po powierzchni. Warto też wiedzieć, że jedynie jedna strona jest czuła na ciepło. Gdy wydruk się nie uwidocznia, to jest bardzo prawdopodobne, że papier został zamontowany w urządzeniu nie tą stroną.

Wytwarzane przez naszą działalność rolki do kas fiskalnych to generalnie rolki termiczne. Zadruk na takim dokumencie odbywa się pod impulsem temperatury. Drukarka termiczna ulokowana w urządzeniu drukującym przekazuje wiązkę cieplną na rolkę. Dostarczona punktowo energia termiczna powoduje wyzwolenie specjalistycznego pigmentu umieszczonego w papierze.

Menu