Producent rolek termicznych Jędrzejów

W swej ofercie przedstawiamy wszystkie typowe rozmiary, pospolicie używanych w drukarkach fiskalnych. Świadczymy także wytwórczość pod osobiste zapotrzebowanie odbiorcy.

Do realizacji stosujemy półfabrykatów najwyższej jakości zapewniającą sprawną eksploatacje drukarek.
Wieloletnie doświadczenie oraz nieustająca modernizacja parków mechanicznych pozwala nam zaręczyć najsolidniejszą klasę wyrobu.
Wszystkie rolki owijane są w folie termokurczliwą, plus opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Jędrzejów

Współpracuj razem z nami!

Kooperacja z naszą marką to gwarancja kompetentnego oraz punktualnej realizacji wszelkich zamówień, które dostajemy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Który wariant rolek jest wykorzystywany w kasie lub drukarce fiskalnej można odszukać w instrukcji urządzenia. Podawane są zazwyczaj takie parametry rolek jak rozpiętość przedstawiona milimetrach natomiast długości w metrach. Oferowane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne akcentują się na czarno nawet pod wpływem gwałtownego przeciągnięcia paznokciem po powierzchni. Warto również wiedzieć, że wyłącznie jedna strona jest wrażliwa na ciepło. Gdy wydruk się nie wyraża, to jest bardzo potencjalne, że papier został zamontowany w rukarce nie tą stroną.

Dostarczane przez naszą firmę rolki do kas fiskalnych to przeważnie rolki termiczne. Nadruk na takim dokumencie odbywa się pod wpływem temperatury. Drukarka termiczna umieszczona w urządzeniu drukującym transmituje wiązkę cieplną na rolkę. Dostarczona punktowo energia termiczna skutkuje uwolnienie specjalistycznego pigmentu umiejscowionego w papierze.

Menu