Producent rolek termicznych Jaworzno

W naszej ofercie mamy wszelakie domyślne rozmiary, wszechstronnie wykorzystywanych w drukarkach fiskalnych. Oferujemy także produkcję pod podmiotowe zapotrzebowanie odbiorcy.

Do produkcji wykorzystujemy półfabrykatów najwyższej jakości zapewniającą sprawną eksploatacje drukarek.
Długoletnie doświadczenie oraz nieustanna modernizacja parków przemysłowych pozwala nam zaręczyć najlepszą jakość wyrobu.
Wszystkie rolki zawijane są w folie termokurczliwą, plus opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Jaworzno

Współpracuj razem z nami!

Współpraca z naszą marką to pewność profesjonalnego oraz terminowej realizacji wszelkich zleceń, które odbieramy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Który gatunek rolek jest stosowany w kasie albo drukarce fiskalnej można odnaleźć w instrukcji urządzenia. Podawane są zwyczajnie takie parametry rolek jak rozpiętość przedstawiona milimetrach tymczasem długość w metrach. Oferowane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne zabarwiają się na ciemno choćby pod wpływem prędkiego przeciągnięcia paznokciem po warstwie. Należałoby też wiedzieć, że jedynie jedna strona jest czuła na ciepło. Skoro wydruk się nie uzewnętrznia, to jest bardzo prawdopodobne, że papier został włożony w urządzeniu nie tą stroną.

Wykonywane przez naszą działalność rolki do kas fiskalnych to generalnie rolki termiczne. Nadruk na takim dokumencie odbywa się pod impulsem ciepła. Drukarka termiczna umieszczona w urządzeniu drukującym przekazuje wiązkę cieplną na rolkę. Przesłana punktowo energia termiczna wywołuje uwolnienie celowego pigmentu umiejscowionego w papierze.

Menu