Producent rolek termicznych Jastrzębie-Zdrój

W swej ofercie mamy każde typowe rozmiary, powszechnie używanych w drukarkach fiskalnych. Proponujemy także wytwórczość pod indywidualne zamówienie usługobiorcy.

Do realizacji używamy półfabrykatów najwyższej jakości gwarantującą bezawaryjną eksploatacje drukarek.
Długoletnie doświadczenie również nieustająca modernizacja parków przemysłowych pozwala nam zapewnić najsolidniejszą klasę towaru.
Wszystkie rolki zawijane są w folie termokurczliwą, oraz opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Jastrzębie-Zdrój

Współpracuj razem z nami!

Koprodukcja z naszą firmą to gwarancja zawodowego oraz punktualnej realizacji wszelkich zleceń, które uzyskujemy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Jaki rodzaj rolek jest używany w kasie albo drukarce fiskalnej można wyszukać w instrukcji urządzenia. Podawane są najczęściej takie parametry rolek jak rozpiętość przedstawiona milimetrach natomiast długości w metrach. Sprzedawane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne akcentują się na czerń nawet pod wpływem szybkiego przeciągnięcia paznokciem po nawierzchni. Należałoby także wiedzieć, że jedynie jedna strona jest podatna na ciepło. Jeżeli wydruk się nie uwidocznia, to jest niezwykle potencjalne, że papier został przymocowany w urządzeniu kiepską stroną.

Wykonywane przez nas rolki do kas fiskalnych to zazwyczaj rolki termiczne. Zadruk na takim dokumencie odbywa się pod wpływem temperatury. Drukarka termiczna ulokowana w urządzeniu drukującym emituje energię cieplną na rolkę. Przekazana punktowo energia termiczna skutkuje wyzwolenie celowego pigmentu umiejscowionego w papierze.

Menu