Producent rolek termicznych Jasło

W naszej ofercie przedstawiamy wszelkie domyślne rozmiary, codziennie wykorzystywanych w drukarkach fiskalnych. Oferujemy także produkcję pod indywidualne zapotrzebowanie odbiorcy.

Do produkcji stosujemy surowców najwyższej jakości dającą bezusterkową eksploatacje drukarek.
Wieloletnie doświadczenie również ciągła modernizacja parków mechanicznych pozwala nam zagwarantować najsolidniejszą jakość towaru.
Wszelakie rolki zawijane są w folie termokurczliwą, również opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Jasło

Współpracuj razem z nami!

Współpraca z naszą marką to gwarancja kompetentnego oraz punktualnej realizacji wszelkich zapotrzebowań, które odbieramy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Jaki wariant rolek jest wykorzystywany w kasie lub drukarce fiskalnej można wyszukać w instrukcji drukarki. Podawane są najczęściej takie parametry rolek jak szerokość ujęta milimetrach natomiast długość w metrach. Sprzedawane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne barwią się na czarno nawet pod wpływem szybkiego przeciągnięcia paznokciem po powierzchni. Należałoby także rozumieć, że jedynie jedna strona jest podatna na ciepło. Jeżeli wydruk się nie uzewnętrznia, to jest niezwykle niewykluczone, że papier został przymocowany w rukarce nie tą stroną.

Tworzone przez naszą działalność rolki do kas fiskalnych to głównie rolki termiczne. Nadruk na takim papierze odbywa się pod bodźcem temperatury. Drukarka termiczna będąca w urządzeniu drukującym transmituje wiązkę cieplną na rolkę. Przekazana punktowo energia termiczna wywołuje uwolnienie charakterystycznego pigmentu zlokalizowanego w papierze.

Menu