Producent rolek termicznych Jarocin

W swej ofercie mamy wszelkie normatywne rozmiary, powszechnie stosowanych w drukarkach fiskalnych. Proponujemy również produkcję pod indywidualne zamówienie klienta.

Do realizacji stosujemy półfabrykatów najwyższej jakości zapewniającą niezawodną eksploatacje drukarek.
Wieloletnie doświadczenie oraz ciągła modernizacja parków mechanicznych pozwala nam umożliwić najlepszą klasę towaru.
Wszelakie rolki zawijane są w folie termokurczliwą, oraz opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Jarocin

Współpracuj razem z nami!

Koprodukcja z naszą marką to pewność fachowego oraz punktualnej realizacji wszelkich zapotrzebowań, które uzyskujemy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Który wzór rolek jest używany w kasie albo drukarce fiskalnej można odszukać w instrukcji urządzenia. Podawane są zazwyczaj takie parametry rolek jak rozpiętość ujęta milimetrach tymczasem długości w metrach. Oferowane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne barwią się na czarno nawet pod wpływem szybkiego przeciągnięcia paznokciem po warstwie. Należałoby także rozumieć, że wyłącznie jedna strona jest skłonna na ciepło. Jeżeli wydruk się nie pokazuje, to jest ogromnie potencjalne, że papier został przymocowany w rukarce nie tą stroną.

Wytwarzane przez nas rolki do kas fiskalnych to generalnie rolki termiczne. Zadruk na takim kwicie odbywa się pod wpływem ciepła. Drukarka termiczna ulokowana w urządzeniu drukującym przekazuje energię cieplną na rolkę. Przesłana punktowo energia termiczna powoduje uwolnienie charakterystycznego pigmentu ulokowanego w papierze.

Menu