Producent rolek termicznych Imielin

W rodzimej ofercie mamy każde typowe rozmiary, pospolicie używanych w drukarkach fiskalnych. Świadczymy także produkcję pod podmiotowe zamówienie odbiorcy.

Do produkcji używamy surowców najwyższej jakości dostarczającą bezawaryjną eksploatacje drukarek.
Wieloletnie doświadczenie również nieustająca modernizacja parków maszynowych pozwala nam zapewnić najsolidniejszą klasę towaru.
Wszelkie rolki zawijane są w folie termokurczliwą, także opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Imielin

Współpracuj razem z nami!

Koprodukcja z naszą marką to pewność zawodowego oraz terminowej realizacji wszelkich zamówień, które otrzymujemy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Jaki typ rolek jest stosowany w kasie czy drukarce fiskalnej można odnaleźć w instrukcji drukarki. Podawane są przeważnie takie parametry rolek jak rozległość ujęta milimetrach tymczasem długości w metrach. Oferowane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne zabarwiają się na ciemno nawet pod wpływem gwałtownego przeciągnięcia paznokciem po nawierzchni. Należałoby także wiedzieć, że jedynie jedna strona jest podatna na ciepło. Jeśli wydruk się nie wyraża, to jest ogromnie możliwe, że papier został włożony w rukarce nie tą stroną.

Wykonywane przez naszą działalność rolki do kas fiskalnych to najczęściej rolki termiczne. Nadruk na takim papierze odbywa się pod wpływem ciepła. Drukarka termiczna będąca w urządzeniu drukującym emituje wiązkę cieplną na rolkę. Udzielona punktowo energia cieplna wywołuje wyzwolenie specjalnego pigmentu zlokalizowanego w papierze.

Menu