Producent rolek termicznych Hrubieszów

W swej ofercie posiadamy wszelkie domyślne rozmiary, popularnie stosowanych w drukarkach fiskalnych. Proponujemy także produkcję pod podmiotowe zamówienie kupującego.

Do realizacji wykorzystujemy materiałów najwyższej jakości gwarantującą niezawodną eksploatacje drukarek.
Długoletnie doświadczenie również nieustanna modernizacja parków mechanicznych pozwala nam zaręczyć najlepszą jakość produktu.
Wszystkie rolki pakowane są w folie termokurczliwą, także opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Hrubieszów

Współpracuj razem z nami!

Współpraca z naszą firmą to pewność fachowego oraz terminowej realizacji wszelkich zapotrzebowań, które dostajemy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Jaki rodzaj rolek jest wykorzystywany w kasie ewentualnie drukarce fiskalnej można znaleźć w instrukcji urządzenia. Podawane są zwykle takie parametry rolek jak rozległość ujęta milimetrach tymczasem długości w metrach. Oferowane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne zabarwiają się na ciemno choćby pod wpływem prędkiego przeciągnięcia paznokciem po nawierzchni. Warto również rozumieć, że wyłącznie jedna strona jest podatna na ciepło. Gdy wydruk się nie pojawia, to jest niezwykle prawdopodobne, że papier został zamontowany w rukarce złą stroną.

Tworzone przez nas rolki do kas fiskalnych to najczęściej rolki termiczne. Druk na takim kwicie odbywa się pod wpływem temperatury. Drukarka termiczna będąca w urządzeniu drukującym wysyła wiązkę cieplną na rolkę. Przekazana punktowo energia termiczna powoduje uwolnienie specjalistycznego pigmentu ulokowanego w papierze.

Menu