Producent rolek termicznych Grybów

W naszej ofercie przedstawiamy wszelakie normatywne rozmiary, popularnie stosowanych w drukarkach fiskalnych. Proponujemy również wytwórczość pod indywidualne zapotrzebowanie usługobiorcy.

Do realizacji stosujemy materiałów najwyższej jakości dostarczającą bezawaryjną eksploatacje drukarek.
Długie doświadczenie oraz ciągła modernizacja parków mechanicznych pozwala nam zaręczyć najwłaściwszą jakość wyrobu.
Wszystkie rolki pakowane są w folie termokurczliwą, także opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Grybów

Współpracuj razem z nami!

Kooperacja z naszą marką to pewność zawodowego oraz punktualnej realizacji wszelkich zamówień, które odbieramy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Jaki podtyp rolek jest stosowany w kasie albo drukarce fiskalnej można znaleźć w instrukcji urządzenia. Podawane są zwyczajnie takie parametry rolek jak szerokość przedstawiona milimetrach natomiast długość w metrach. Oferowane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne barwią się na czerń nawet pod wpływem prędkiego przeciągnięcia paznokciem po nawierzchni. Warto również wiedzieć, że tylko jedna strona jest podatna na ciepło. Gdy wydruk się nie uzewnętrznia, to jest ogromnie możliwe, że papier został włożony w rukarce złą stroną.

Wykonywane przez naszą firmę rolki do kas fiskalnych to zazwyczaj rolki termiczne. Druk na takim papierze odbywa się pod bodźcem ciepła. Drukarka termiczna znajdująca się w urządzeniu drukującym transmituje energię cieplną na rolkę. Udzielona punktowo energia termiczna skutkuje uwolnienie specjalistycznego pigmentu zlokalizowanego w papierze.

Menu