Producent rolek termicznych Gorzyce

W swej ofercie mamy wszelakie domyślne rozmiary, popularnie stosowanych w drukarkach fiskalnych. Świadczymy również produkcję pod podmiotowe zapotrzebowanie usługobiorcy.

Do produkcji używamy materiałów najwyższej jakości zapewniającą bezawaryjną eksploatacje drukarek.
Wieloletnie doświadczenie również nieprzerwana modernizacja parków mechanicznych pozwala nam zapewnić najwłaściwszą klasę towaru.
Wszelakie rolki owijane są w folie termokurczliwą, plus opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Gorzyce

Współpracuj razem z nami!

Kooperacja z naszą firmą to gwarancja zawodowego oraz punktualnej realizacji wszelkich zleceń, które odbieramy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Który typ rolek jest używany w kasie ewentualnie drukarce fiskalnej można znaleźć w instrukcji urządzenia. Podawane są najczęściej takie parametry rolek jak rozległość przedstawiona milimetrach natomiast długości w metrach. Sprzedawane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne zabarwiają się na czarno nawet pod wpływem gwałtownego przeciągnięcia paznokciem po powierzchni. Należałoby również wiedzieć, że tylko jedna strona jest czuła na ciepło. Jeśli wydruk się nie uzewnętrznia, to jest ogromnie niewykluczone, że papier został umieszczony w rukarce złą stroną.

Dostarczane przez nas rolki do kas fiskalnych to zazwyczaj rolki termiczne. Zadruk na takim papierze odbywa się pod wpływem ciepła. Drukarka termiczna ulokowana w urządzeniu drukującym emituje wiązkę cieplną na rolkę. Udzielona punktowo energia termiczna wywołuje uwolnienie specjalistycznego pigmentu umieszczonego w papierze.

Menu