Producent rolek termicznych Gorlice

W swej ofercie przedstawiamy wszelkie typowe rozmiary, powszechnie wykorzystywanych w drukarkach fiskalnych. Świadczymy również produkcję pod podmiotowe zapotrzebowanie usługobiorcy.

Do realizacji stosujemy półfabrykatów najwyższej jakości zapewniającą sprawną eksploatacje drukarek.
Długie doświadczenie oraz nieprzerwana modernizacja parków maszynowych pozwala nam umożliwić najsolidniejszą jakość wyrobu.
Wszelkie rolki owijane są w folie termokurczliwą, także opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Gorlice

Współpracuj razem z nami!

Kooperacja z naszą marką to gwarancja zawodowego oraz terminowej realizacji wszelkich zleceń, które uzyskujemy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Jaki podtyp rolek jest wykorzystywany w kasie albo drukarce fiskalnej można wynaleźć w instrukcji drukarki. Podawane są przeważnie takie parametry rolek jak szerokość ujęta milimetrach tymczasem długość w metrach. Proponowane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne barwią się na czarno choćby pod wpływem prędkiego przeciągnięcia paznokciem po nawierzchni. Należałoby także wiedzieć, że wyłącznie jedna strona jest skłonna na ciepło. Skoro wydruk się nie wyraża, to jest bardzo niewykluczone, że papier został przymocowany w urządzeniu złą stroną.

Produkowane przez naszą firmę rolki do kas fiskalnych to najczęściej rolki termiczne. Zadruk na takim papierze odbywa się pod wpływem temperatury. Drukarka termiczna zamontowana w urządzeniu drukującym emituje energię cieplną na rolkę. Przesłana punktowo energia termiczna powoduje uwolnienie specjalnego pigmentu umieszczonego w papierze.

Menu