Producent rolek termicznych Gogolin

W swej ofercie posiadamy wszelkie domyślne rozmiary, codziennie używanych w drukarkach fiskalnych. Świadczymy także wytwórczość pod indywidualne zapotrzebowanie odbiorcy.

Do produkcji stosujemy materiałów najwyższej jakości zapewniającą bezawaryjną eksploatacje drukarek.
Wieloletnie doświadczenie również ciągła modernizacja parków maszynowych pozwala nam zapewnić najsolidniejszą klasę wyrobu.
Wszelakie rolki pakowane są w folie termokurczliwą, plus opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Gogolin

Współpracuj razem z nami!

Koprodukcja z naszą firmą to pewność profesjonalnego oraz punktualnej realizacji wszelkich zamówień, które dostajemy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Jaki podtyp rolek jest używany w kasie czy drukarce fiskalnej można wynaleźć w instrukcji drukarki. Podawane są zwyczajowo takie parametry rolek jak rozpiętość wyrażona milimetrach natomiast długość w metrach. Sprzedawane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne barwią się na ciemno nawet pod wpływem prędkiego przeciągnięcia paznokciem po nawierzchni. Należałoby również rozumieć, że wyłącznie jedna strona jest podatna na ciepło. Jeśli wydruk się nie pojawia, to jest ogromnie prawdopodobne, że papier został przymocowany w rukarce nie tą stroną.

Wykonywane przez nas rolki do kas fiskalnych to najczęściej rolki termiczne. Zadruk na takim dokumencie odbywa się pod impulsem temperatury. Drukarka termiczna zamontowana w urządzeniu drukującym przekazuje wiązkę cieplną na rolkę. Udzielona punktowo energia cieplna skutkuje uwolnienie specjalnego pigmentu umiejscowionego w papierze.

Menu