Producent rolek termicznych Gliwice

W swej ofercie przedstawiamy wszystkie typowe rozmiary, codziennie wykorzystywanych w drukarkach fiskalnych. Proponujemy również wytwórczość pod indywidualne zamówienie odbiorcy.

Do realizacji stosujemy półfabrykatów najwyższej jakości gwarantującą bezawaryjną eksploatacje drukarek.
Wieloletnie doświadczenie również nieustanna modernizacja parków maszynowych pozwala nam umożliwić najlepszą klasę produktu.
Wszystkie rolki zawijane są w folie termokurczliwą, także opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Gliwice

Współpracuj razem z nami!

Kooperacja z naszą marką to gwarancja profesjonalnego oraz terminowej realizacji wszelkich zamówień, które otrzymujemy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Który gatunek rolek jest wykorzystywany w kasie albo drukarce fiskalnej można odszukać w instrukcji drukarki. Podawane są zwyczajnie takie parametry rolek jak rozległość przedstawiona milimetrach tymczasem długości w metrach. Proponowane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne barwią się na ciemno choćby pod wpływem prędkiego przeciągnięcia paznokciem po nawierzchni. Należałoby również rozumieć, że wyłącznie jedna strona jest wrażliwa na ciepło. Jeżeli wydruk się nie pojawia, to jest wysoce niewykluczone, że papier został umieszczony w rukarce niedobrą stroną.

Tworzone przez naszą firmę rolki do kas fiskalnych to generalnie rolki termiczne. Nadruk na takim papierze odbywa się pod wpływem ciepła. Drukarka termiczna będąca w urządzeniu drukującym przekazuje energię cieplną na rolkę. Dostarczona punktowo energia termiczna skutkuje uwolnienie specjalistycznego pigmentu umieszczonego w papierze.

Menu