Producent rolek termicznych Dzierżoniów

W rodzimej ofercie mamy wszystkie normatywne rozmiary, powszechnie stosowanych w drukarkach fiskalnych. Świadczymy również produkcję pod podmiotowe zamówienie usługobiorcy.

Do realizacji wykorzystujemy półfabrykatów najwyższej jakości dostarczającą sprawną eksploatacje drukarek.
Wieloletnie doświadczenie również nieustanna modernizacja parków maszynowych pozwala nam zaręczyć najlepszą klasę produktu.
Wszelakie rolki zawijane są w folie termokurczliwą, także opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Dzierżoniów

Współpracuj razem z nami!

Koprodukcja z naszą marką to pewność kompetentnego oraz punktualnej realizacji wszelkich zamówień, które uzyskujemy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Jaki podtyp rolek jest wykorzystywany w kasie ewentualnie drukarce fiskalnej można odnaleźć w instrukcji drukarki. Podawane są zwyczajnie takie parametry rolek jak rozległość wyrażona milimetrach natomiast długość w metrach. Sprzedawane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne farbują się na czarno choćby pod wpływem gwałtownego przeciągnięcia paznokciem po powierzchni. Warto również wiedzieć, że tylko jedna strona jest podatna na ciepło. Jeżeli wydruk się nie pokazuje, to jest bardzo prawdopodobne, że papier został przymocowany w urządzeniu nie tą stroną.

Tworzone przez naszą firmę rolki do kas fiskalnych to generalnie rolki termiczne. Nadruk na takim kwicie odbywa się pod bodźcem temperatury. Drukarka termiczna będąca w urządzeniu drukującym wysyła energię cieplną na rolkę. Dostarczona punktowo energia termiczna powoduje wyzwolenie charakterystycznego pigmentu ulokowanego w papierze.

Menu