Producent rolek termicznych Dąbrowa Tarnowska

W swej ofercie mamy każde domyślne rozmiary, powszechnie wykorzystywanych w drukarkach fiskalnych. Oferujemy także wytwórczość pod podmiotowe zamówienie usługobiorcy.

Do produkcji używamy surowców najwyższej jakości zapewniającą bezusterkową eksploatacje drukarek.
Wieloletnie doświadczenie również nieustająca modernizacja parków maszynowych pozwala nam zaręczyć najwłaściwszą klasę towaru.
Wszelakie rolki zawijane są w folie termokurczliwą, oraz opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Dąbrowa Tarnowska

Współpracuj razem z nami!

Współpraca z naszą marką to pewność profesjonalnego oraz terminowej realizacji wszelkich zamówień, które uzyskujemy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Który gatunek rolek jest stosowany w kasie albo drukarce fiskalnej można wyszukać w instrukcji urządzenia. Podawane są przeważnie takie parametry rolek jak rozległość wyrażona milimetrach natomiast długości w metrach. Oferowane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne akcentują się na ciemno nawet pod wpływem szybkiego przeciągnięcia paznokciem po warstwie. Warto też rozumieć, że jedynie jedna strona jest podatna na ciepło. Jeżeli wydruk się nie wyraża, to jest niezwykle niewykluczone, że papier został umieszczony w rukarce niedobrą stroną.

Produkowane przez nas rolki do kas fiskalnych to najczęściej rolki termiczne. Nadruk na takim kwicie odbywa się pod bodźcem ciepła. Drukarka termiczna ulokowana w urządzeniu drukującym wysyła wiązkę cieplną na rolkę. Dostarczona punktowo energia termiczna powoduje uwolnienie specjalistycznego pigmentu umieszczonego w papierze.

Menu