Producent rolek termicznych Dąbrowa Górnicza

W rodzimej ofercie posiadamy każde normatywne rozmiary, popularnie stosowanych w drukarkach fiskalnych. Oferujemy również wytwórczość pod osobiste zapotrzebowanie usługobiorcy.

Do realizacji wykorzystujemy surowców najwyższej jakości zapewniającą niezawodną eksploatacje drukarek.
Długie doświadczenie również nieustanna modernizacja parków przemysłowych pozwala nam zagwarantować najlepszą jakość wyrobu.
Wszystkie rolki zawijane są w folie termokurczliwą, oraz opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Dąbrowa Górnicza

Współpracuj razem z nami!

Kooperacja z naszą marką to pewność zawodowego oraz terminowej realizacji wszelkich zamówień, które odbieramy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Jaki rodzaj rolek jest używany w kasie lub drukarce fiskalnej można wynaleźć w instrukcji urządzenia. Podawane są najczęściej takie parametry rolek jak szerokość wyrażona milimetrach natomiast długość w metrach. Proponowane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne barwią się na ciemno nawet pod wpływem gwałtownego przeciągnięcia paznokciem po warstwie. Warto też rozumieć, że jedynie jedna strona jest wrażliwa na ciepło. Skoro wydruk się nie ukazuje, to jest bardzo potencjalne, że papier został włożony w urządzeniu kiepską stroną.

Produkowane przez naszą działalność rolki do kas fiskalnych to generalnie rolki termiczne. Nadruk na takim kwicie odbywa się pod bodźcem temperatury. Drukarka termiczna zamontowana w urządzeniu drukującym transmituje energię cieplną na rolkę. Przekazana punktowo energia cieplna wywołuje uwolnienie specjalnego pigmentu zlokalizowanego w papierze.

Menu