Producent rolek termicznych Częstochowa

W rodzimej ofercie posiadamy wszelkie domyślne rozmiary, wszechstronnie wykorzystywanych w drukarkach fiskalnych. Oferujemy także produkcję pod indywidualne zamówienie kupującego.

Do produkcji wykorzystujemy materiałów najwyższej jakości gwarantującą sprawną eksploatacje drukarek.
Długie doświadczenie oraz nieustająca modernizacja parków przemysłowych pozwala nam zapewnić najwłaściwszą jakość produktu.
Wszelakie rolki owijane są w folie termokurczliwą, plus opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Częstochowa

Współpracuj razem z nami!

Koprodukcja z naszą firmą to pewność kompetentnego oraz terminowej realizacji wszelkich zamówień, które uzyskujemy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Który typ rolek jest wykorzystywany w kasie czy drukarce fiskalnej można odnaleźć w instrukcji drukarki. Podawane są zwykle takie parametry rolek jak rozpiętość przedstawiona milimetrach tymczasem długości w metrach. Oferowane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne zabarwiają się na ciemno choćby pod wpływem szybkiego przeciągnięcia paznokciem po nawierzchni. Warto też rozumieć, że jedynie jedna strona jest podatna na ciepło. Jeżeli wydruk się nie pokazuje, to jest niezwykle prawdopodobne, że papier został włożony w rukarce niedobrą stroną.

Wykonywane przez nas rolki do kas fiskalnych to przeważnie rolki termiczne. Druk na takim dokumencie odbywa się pod wpływem temperatury. Drukarka termiczna będąca w urządzeniu drukującym przekazuje wiązkę cieplną na rolkę. Przesłana punktowo energia termiczna wywołuje wyzwolenie specjalistycznego pigmentu umieszczonego w papierze.

Menu