Producent rolek termicznych Czerwionka-Leszczyny

W rodzimej ofercie posiadamy wszelakie standardowe rozmiary, codziennie wykorzystywanych w drukarkach fiskalnych. Proponujemy również produkcję pod osobiste zamówienie klienta.

Do realizacji wykorzystujemy materiałów najwyższej jakości zapewniającą niezawodną eksploatacje drukarek.
Długoletnie doświadczenie również ciągła modernizacja parków mechanicznych pozwala nam zagwarantować najlepszą jakość produktu.
Wszelkie rolki pakowane są w folie termokurczliwą, oraz opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Czerwionka-Leszczyny

Współpracuj razem z nami!

Współpraca z naszą marką to gwarancja fachowego oraz punktualnej realizacji wszelkich zapotrzebowań, które uzyskujemy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Jaki gatunek rolek jest wykorzystywany w kasie albo drukarce fiskalnej można odnaleźć w instrukcji drukarki. Podawane są zwyczajnie takie parametry rolek jak rozpiętość ujęta milimetrach tymczasem długości w metrach. Oferowane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne akcentują się na czarno nawet pod wpływem prędkiego przeciągnięcia paznokciem po nawierzchni. Należałoby też wiedzieć, że jedynie jedna strona jest czuła na ciepło. Gdy wydruk się nie wyraża, to jest bardzo prawdopodobne, że papier został przymocowany w urządzeniu złą stroną.

Wytwarzane przez naszą działalność rolki do kas fiskalnych to generalnie rolki termiczne. Druk na takim papierze odbywa się pod impulsem temperatury. Drukarka termiczna zamontowana w urządzeniu drukującym przekazuje wiązkę cieplną na rolkę. Udzielona punktowo energia termiczna powoduje wyzwolenie specjalnego pigmentu umieszczonego w papierze.

Menu