Producent rolek termicznych Czeladź

W naszej ofercie mamy każde normatywne rozmiary, codziennie używanych w drukarkach fiskalnych. Świadczymy także wytwórczość pod osobiste zapotrzebowanie usługobiorcy.

Do realizacji używamy materiałów najwyższej jakości zapewniającą sprawną eksploatacje drukarek.
Długoletnie doświadczenie oraz nieustająca modernizacja parków maszynowych pozwala nam zaręczyć najsolidniejszą jakość wyrobu.
Wszystkie rolki zawijane są w folie termokurczliwą, oraz opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Czeladź

Współpracuj razem z nami!

Koprodukcja z naszą firmą to pewność zawodowego oraz punktualnej realizacji wszelkich zamówień, które uzyskujemy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Który rodzaj rolek jest używany w kasie albo drukarce fiskalnej można odnaleźć w instrukcji drukarki. Podawane są zwykle takie parametry rolek jak rozległość ujęta milimetrach natomiast długość w metrach. Proponowane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne akcentują się na czarno nawet pod wpływem szybkiego przeciągnięcia paznokciem po powierzchni. Warto też rozumieć, że wyłącznie jedna strona jest podatna na ciepło. Jeśli wydruk się nie pokazuje, to jest bardzo możliwe, że papier został przymocowany w rukarce niedobrą stroną.

Tworzone przez naszą firmę rolki do kas fiskalnych to głównie rolki termiczne. Nadruk na takim kwicie odbywa się pod wpływem ciepła. Drukarka termiczna będąca w urządzeniu drukującym wysyła wiązkę cieplną na rolkę. Udzielona punktowo energia termiczna wywołuje uwolnienie celowego pigmentu zlokalizowanego w papierze.

Menu