Producent rolek termicznych Czechowice-Dziedzice

W rodzimej ofercie przedstawiamy wszelakie standardowe rozmiary, pospolicie stosowanych w drukarkach fiskalnych. Świadczymy również produkcję pod osobiste zapotrzebowanie odbiorcy.

Do produkcji wykorzystujemy półfabrykatów najwyższej jakości dającą niezawodną eksploatacje drukarek.
Długoletnie doświadczenie również nieustanna modernizacja parków maszynowych pozwala nam zaręczyć najwłaściwszą jakość wyrobu.
Wszelakie rolki owijane są w folie termokurczliwą, również opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Czechowice-Dziedzice

Współpracuj razem z nami!

Kooperacja z naszą firmą to gwarancja kompetentnego oraz terminowej realizacji wszelkich zapotrzebowań, które otrzymujemy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Który wariant rolek jest wykorzystywany w kasie czy drukarce fiskalnej można wyszukać w instrukcji urządzenia. Podawane są najczęściej takie parametry rolek jak rozpiętość przedstawiona milimetrach natomiast długość w metrach. Sprzedawane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne barwią się na ciemno choćby pod wpływem prędkiego przeciągnięcia paznokciem po warstwie. Warto też rozumieć, że wyłącznie jedna strona jest skłonna na ciepło. Jeżeli wydruk się nie pokazuje, to jest niezwykle możliwe, że papier został umieszczony w rukarce niedobrą stroną.

Tworzone przez naszą firmę rolki do kas fiskalnych to zazwyczaj rolki termiczne. Druk na takim kwicie odbywa się pod impulsem temperatury. Drukarka termiczna znajdująca się w urządzeniu drukującym przekazuje energię cieplną na rolkę. Przekazana punktowo energia termiczna skutkuje wyzwolenie charakterystycznego pigmentu umiejscowionego w papierze.

Menu