Producent rolek termicznych Cieszyn

W swej ofercie posiadamy wszelakie normatywne rozmiary, codziennie stosowanych w drukarkach fiskalnych. Proponujemy również wytwórczość pod indywidualne zamówienie usługobiorcy.

Do produkcji używamy materiałów najwyższej jakości zapewniającą bezawaryjną eksploatacje drukarek.
Wieloletnie doświadczenie oraz nieprzerwana modernizacja parków mechanicznych pozwala nam zaręczyć najwłaściwszą klasę towaru.
Wszystkie rolki owijane są w folie termokurczliwą, oraz opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Cieszyn

Współpracuj razem z nami!

Koprodukcja z naszą marką to pewność kompetentnego oraz terminowej realizacji wszelkich zleceń, które dostajemy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Jaki typ rolek jest używany w kasie ewentualnie drukarce fiskalnej można znaleźć w instrukcji urządzenia. Podawane są zwyczajnie takie parametry rolek jak rozpiętość wyrażona milimetrach natomiast długości w metrach. Oferowane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne akcentują się na ciemno nawet pod wpływem gwałtownego przeciągnięcia paznokciem po warstwie. Warto także rozumieć, że tylko jedna strona jest czuła na ciepło. Jeśli wydruk się nie pokazuje, to jest niezwykle niewykluczone, że papier został umieszczony w rukarce kiepską stroną.

Wytwarzane przez nas rolki do kas fiskalnych to głównie rolki termiczne. Nadruk na takim papierze odbywa się pod wpływem ciepła. Drukarka termiczna znajdująca się w urządzeniu drukującym wysyła wiązkę cieplną na rolkę. Dostarczona punktowo energia termiczna wywołuje wyzwolenie celowego pigmentu zlokalizowanego w papierze.

Menu