Producent rolek termicznych Chrzanów

W naszej ofercie mamy wszystkie normatywne rozmiary, generalnie wykorzystywanych w drukarkach fiskalnych. Proponujemy także produkcję pod podmiotowe zamówienie usługobiorcy.

Do produkcji wykorzystujemy półfabrykatów najwyższej jakości zapewniającą niezawodną eksploatacje drukarek.
Długoletnie doświadczenie również nieustanna modernizacja parków mechanicznych pozwala nam umożliwić najwłaściwszą klasę towaru.
Wszelkie rolki owijane są w folie termokurczliwą, plus opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Chrzanów

Współpracuj razem z nami!

Kooperacja z naszą marką to gwarancja fachowego oraz terminowej realizacji wszelkich zamówień, które uzyskujemy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Który typ rolek jest używany w kasie albo drukarce fiskalnej można odnaleźć w instrukcji urządzenia. Podawane są zazwyczaj takie parametry rolek jak rozległość wyrażona milimetrach tymczasem długość w metrach. Proponowane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne akcentują się na ciemno nawet pod wpływem prędkiego przeciągnięcia paznokciem po warstwie. Warto również wiedzieć, że jedynie jedna strona jest wrażliwa na ciepło. Gdy wydruk się nie pojawia, to jest wysoce możliwe, że papier został włożony w rukarce niedobrą stroną.

Tworzone przez nas rolki do kas fiskalnych to zazwyczaj rolki termiczne. Zadruk na takim dokumencie odbywa się pod impulsem temperatury. Drukarka termiczna ulokowana w urządzeniu drukującym wysyła wiązkę cieplną na rolkę. Przekazana punktowo energia termiczna wywołuje wyzwolenie specjalistycznego pigmentu zlokalizowanego w papierze.

Menu