Producent rolek termicznych Chorzów

W swej ofercie posiadamy wszelkie normatywne rozmiary, popularnie używanych w drukarkach fiskalnych. Świadczymy również produkcję pod podmiotowe zamówienie odbiorcy.

Do produkcji wykorzystujemy surowców najwyższej jakości gwarantującą bezusterkową eksploatacje drukarek.
Wieloletnie doświadczenie oraz ciągła modernizacja parków przemysłowych pozwala nam zapewnić najwłaściwszą jakość produktu.
Wszelkie rolki pakowane są w folie termokurczliwą, plus opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Chorzów

Współpracuj razem z nami!

Kooperacja z naszą marką to gwarancja zawodowego oraz terminowej realizacji wszelkich zamówień, które dostajemy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Który wzór rolek jest wykorzystywany w kasie lub drukarce fiskalnej można odszukać w instrukcji drukarki. Podawane są zazwyczaj takie parametry rolek jak rozległość ujęta milimetrach tymczasem długości w metrach. Oferowane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne akcentują się na czarno choćby pod wpływem szybkiego przeciągnięcia paznokciem po warstwie. Należałoby także rozumieć, że wyłącznie jedna strona jest skłonna na ciepło. Skoro wydruk się nie uzewnętrznia, to jest wysoce niewykluczone, że papier został umieszczony w urządzeniu niedobrą stroną.

Produkowane przez naszą firmę rolki do kas fiskalnych to głównie rolki termiczne. Zadruk na takim kwicie odbywa się pod bodźcem ciepła. Drukarka termiczna umieszczona w urządzeniu drukującym transmituje wiązkę cieplną na rolkę. Przesłana punktowo energia termiczna wywołuje uwolnienie celowego pigmentu umiejscowionego w papierze.

Menu