Producent rolek termicznych Chmielnik

W swej ofercie mamy każde normatywne rozmiary, codziennie wykorzystywanych w drukarkach fiskalnych. Świadczymy również wytwórczość pod osobiste zamówienie odbiorcy.

Do produkcji wykorzystujemy materiałów najwyższej jakości zapewniającą bezawaryjną eksploatacje drukarek.
Długoletnie doświadczenie także nieustanna modernizacja parków maszynowych pozwala nam umożliwić najwłaściwszą jakość produktu.
Wszystkie rolki owijane są w folie termokurczliwą, także opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Chmielnik

Współpracuj razem z nami!

Kooperacja z naszą firmą to pewność zawodowego oraz terminowej realizacji wszelkich zamówień, które dostajemy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Jaki wariant rolek jest używany w kasie czy drukarce fiskalnej można odnaleźć w instrukcji drukarki. Podawane są zwyczajowo takie parametry rolek jak rozpiętość przedstawiona milimetrach natomiast długość w metrach. Proponowane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne farbują się na ciemno nawet pod wpływem gwałtownego przeciągnięcia paznokciem po powierzchni. Warto także wiedzieć, że tylko jedna strona jest czuła na ciepło. Gdy wydruk się nie pokazuje, to jest niezwykle prawdopodobne, że papier został włożony w urządzeniu nie tą stroną.

Dostarczane przez naszą firmę rolki do kas fiskalnych to przeważnie rolki termiczne. Druk na takim dokumencie odbywa się pod wpływem temperatury. Drukarka termiczna zamontowana w urządzeniu drukującym wysyła wiązkę cieplną na rolkę. Przesłana punktowo energia cieplna skutkuje uwolnienie specjalnego pigmentu umiejscowionego w papierze.

Menu