Producent rolek termicznych Bytom

W rodzimej ofercie przedstawiamy każde normatywne rozmiary, codziennie stosowanych w drukarkach fiskalnych. Oferujemy także wytwórczość pod podmiotowe zamówienie usługobiorcy.

Do produkcji stosujemy półfabrykatów najwyższej jakości dającą niezawodną eksploatacje drukarek.
Długoletnie doświadczenie także nieustająca modernizacja parków przemysłowych pozwala nam zapewnić najwłaściwszą klasę towaru.
Wszelkie rolki zawijane są w folie termokurczliwą, także opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Bytom

Współpracuj razem z nami!

Koprodukcja z naszą firmą to gwarancja kompetentnego oraz punktualnej realizacji wszelkich zleceń, które odbieramy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Jaki gatunek rolek jest używany w kasie ewentualnie drukarce fiskalnej można odnaleźć w instrukcji drukarki. Podawane są przeważnie takie parametry rolek jak rozpiętość ujęta milimetrach tymczasem długości w metrach. Oferowane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne farbują się na ciemno nawet pod wpływem prędkiego przeciągnięcia paznokciem po nawierzchni. Należałoby też rozumieć, że tylko jedna strona jest podatna na ciepło. Jeżeli wydruk się nie uzewnętrznia, to jest wysoce niewykluczone, że papier został umieszczony w rukarce nie tą stroną.

Produkowane przez naszą działalność rolki do kas fiskalnych to głównie rolki termiczne. Nadruk na takim dokumencie odbywa się pod impulsem temperatury. Drukarka termiczna ulokowana w urządzeniu drukującym wysyła wiązkę cieplną na rolkę. Przekazana punktowo energia termiczna wywołuje wyzwolenie celowego pigmentu umiejscowionego w papierze.

Menu