Producent rolek termicznych Bystrzyca Kłodzka

W naszej ofercie posiadamy wszelakie domyślne rozmiary, codziennie używanych w drukarkach fiskalnych. Oferujemy również produkcję pod podmiotowe zamówienie odbiorcy.

Do realizacji używamy półfabrykatów najwyższej jakości dającą bezawaryjną eksploatacje drukarek.
Wieloletnie doświadczenie również nieprzerwana modernizacja parków przemysłowych pozwala nam zapewnić najwłaściwszą klasę towaru.
Wszystkie rolki owijane są w folie termokurczliwą, plus opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Bystrzyca Kłodzka

Współpracuj razem z nami!

Współpraca z naszą firmą to gwarancja kompetentnego oraz punktualnej realizacji wszelkich zleceń, które otrzymujemy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Jaki podtyp rolek jest wykorzystywany w kasie ewentualnie drukarce fiskalnej można wynaleźć w instrukcji urządzenia. Podawane są przeważnie takie parametry rolek jak szerokość wyrażona milimetrach natomiast długość w metrach. Oferowane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne barwią się na czerń nawet pod wpływem gwałtownego przeciągnięcia paznokciem po powierzchni. Warto też rozumieć, że jedynie jedna strona jest podatna na ciepło. Gdy wydruk się nie pojawia, to jest wysoce prawdopodobne, że papier został włożony w rukarce kiepską stroną.

Dostarczane przez naszą firmę rolki do kas fiskalnych to przeważnie rolki termiczne. Druk na takim kwicie odbywa się pod wpływem temperatury. Drukarka termiczna znajdująca się w urządzeniu drukującym przekazuje wiązkę cieplną na rolkę. Przekazana punktowo energia termiczna skutkuje wyzwolenie celowego pigmentu zlokalizowanego w papierze.

Menu