Producent rolek termicznych Busko-Zdrój

W swej ofercie mamy każde domyślne rozmiary, wszechstronnie stosowanych w drukarkach fiskalnych. Proponujemy także produkcję pod podmiotowe zapotrzebowanie odbiorcy.

Do realizacji stosujemy surowców najwyższej jakości dostarczającą niezawodną eksploatacje drukarek.
Długoletnie doświadczenie oraz nieustanna modernizacja parków mechanicznych pozwala nam umożliwić najsolidniejszą klasę towaru.
Wszelakie rolki owijane są w folie termokurczliwą, oraz opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Busko-Zdrój

Współpracuj razem z nami!

Koprodukcja z naszą marką to pewność profesjonalnego oraz terminowej realizacji wszelkich zapotrzebowań, które uzyskujemy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Który podtyp rolek jest używany w kasie lub drukarce fiskalnej można odnaleźć w instrukcji drukarki. Podawane są przeważnie takie parametry rolek jak rozpiętość przedstawiona milimetrach natomiast długości w metrach. Oferowane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne zabarwiają się na czerń choćby pod wpływem gwałtownego przeciągnięcia paznokciem po nawierzchni. Należałoby również rozumieć, że wyłącznie jedna strona jest wrażliwa na ciepło. Gdy wydruk się nie wyraża, to jest wysoce potencjalne, że papier został zamontowany w rukarce nie tą stroną.

Produkowane przez naszą działalność rolki do kas fiskalnych to zazwyczaj rolki termiczne. Nadruk na takim kwicie odbywa się pod impulsem ciepła. Drukarka termiczna będąca w urządzeniu drukującym emituje energię cieplną na rolkę. Przesłana punktowo energia termiczna wywołuje uwolnienie celowego pigmentu ulokowanego w papierze.

Menu