Producent rolek termicznych Bolesławiec

W naszej ofercie posiadamy wszystkie typowe rozmiary, wszechstronnie stosowanych w drukarkach fiskalnych. Oferujemy także produkcję pod podmiotowe zamówienie kupującego.

Do realizacji wykorzystujemy surowców najwyższej jakości zapewniającą bezawaryjną eksploatacje drukarek.
Wieloletnie doświadczenie również ciągła modernizacja parków mechanicznych pozwala nam zagwarantować najsolidniejszą jakość towaru.
Wszelakie rolki zawijane są w folie termokurczliwą, plus opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Bolesławiec

Współpracuj razem z nami!

Koprodukcja z naszą firmą to pewność kompetentnego oraz punktualnej realizacji wszelkich zapotrzebowań, które dostajemy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Jaki podtyp rolek jest stosowany w kasie ewentualnie drukarce fiskalnej można wyszukać w instrukcji urządzenia. Podawane są przeważnie takie parametry rolek jak rozpiętość wyrażona milimetrach natomiast długość w metrach. Oferowane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne farbują się na czerń nawet pod wpływem gwałtownego przeciągnięcia paznokciem po nawierzchni. Warto też wiedzieć, że jedynie jedna strona jest wrażliwa na ciepło. Jeżeli wydruk się nie pojawia, to jest niezwykle prawdopodobne, że papier został zamontowany w urządzeniu nie tą stroną.

Wykonywane przez naszą działalność rolki do kas fiskalnych to głównie rolki termiczne. Nadruk na takim papierze odbywa się pod impulsem temperatury. Drukarka termiczna ulokowana w urządzeniu drukującym emituje energię cieplną na rolkę. Przesłana punktowo energia termiczna powoduje wyzwolenie charakterystycznego pigmentu umieszczonego w papierze.

Menu