Producent rolek termicznych Blachownia

W naszej ofercie mamy wszelakie normatywne rozmiary, generalnie używanych w drukarkach fiskalnych. Świadczymy również produkcję pod podmiotowe zapotrzebowanie kupującego.

Do realizacji wykorzystujemy surowców najwyższej jakości dającą bezusterkową eksploatacje drukarek.
Długoletnie doświadczenie oraz nieprzerwana modernizacja parków przemysłowych pozwala nam zagwarantować najwłaściwszą jakość wyrobu.
Wszelakie rolki zawijane są w folie termokurczliwą, plus opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Blachownia

Współpracuj razem z nami!

Kooperacja z naszą firmą to gwarancja kompetentnego oraz terminowej realizacji wszelkich zamówień, które otrzymujemy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Który rodzaj rolek jest wykorzystywany w kasie albo drukarce fiskalnej można wynaleźć w instrukcji drukarki. Podawane są zwyczajowo takie parametry rolek jak rozległość wyrażona milimetrach tymczasem długość w metrach. Sprzedawane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne akcentują się na czarno choćby pod wpływem prędkiego przeciągnięcia paznokciem po powierzchni. Należałoby także rozumieć, że jedynie jedna strona jest czuła na ciepło. Jeśli wydruk się nie uzewnętrznia, to jest niezwykle możliwe, że papier został przymocowany w rukarce kiepską stroną.

Wykonywane przez nas rolki do kas fiskalnych to generalnie rolki termiczne. Druk na takim kwicie odbywa się pod bodźcem ciepła. Drukarka termiczna umieszczona w urządzeniu drukującym przekazuje wiązkę cieplną na rolkę. Udzielona punktowo energia cieplna wywołuje wyzwolenie celowego pigmentu ulokowanego w papierze.

Menu