Producent rolek termicznych Bieruń

W swej ofercie przedstawiamy każde normatywne rozmiary, powszechnie używanych w drukarkach fiskalnych. Oferujemy również produkcję pod indywidualne zamówienie kupującego.

Do produkcji stosujemy surowców najwyższej jakości dającą niezawodną eksploatacje drukarek.
Długoletnie doświadczenie oraz nieustająca modernizacja parków mechanicznych pozwala nam umożliwić najsolidniejszą jakość towaru.
Wszystkie rolki owijane są w folie termokurczliwą, oraz opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Bieruń

Współpracuj razem z nami!

Kooperacja z naszą firmą to gwarancja kompetentnego oraz punktualnej realizacji wszelkich zapotrzebowań, które otrzymujemy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Który gatunek rolek jest używany w kasie czy drukarce fiskalnej można wynaleźć w instrukcji urządzenia. Podawane są przeważnie takie parametry rolek jak rozległość wyrażona milimetrach natomiast długości w metrach. Proponowane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne farbują się na czerń choćby pod wpływem szybkiego przeciągnięcia paznokciem po nawierzchni. Należałoby również rozumieć, że jedynie jedna strona jest wrażliwa na ciepło. Jeśli wydruk się nie pokazuje, to jest bardzo prawdopodobne, że papier został umieszczony w rukarce nie tą stroną.

Produkowane przez naszą działalność rolki do kas fiskalnych to głównie rolki termiczne. Zadruk na takim papierze odbywa się pod wpływem temperatury. Drukarka termiczna ulokowana w urządzeniu drukującym wysyła energię cieplną na rolkę. Przekazana punktowo energia termiczna powoduje wyzwolenie specjalnego pigmentu umieszczonego w papierze.

Menu