Producent rolek termicznych Bielsko-Biała

W naszej ofercie mamy wszelakie domyślne rozmiary, generalnie wykorzystywanych w drukarkach fiskalnych. Świadczymy także produkcję pod indywidualne zamówienie odbiorcy.

Do produkcji stosujemy półfabrykatów najwyższej jakości dostarczającą niezawodną eksploatacje drukarek.
Wieloletnie doświadczenie oraz nieprzerwana modernizacja parków maszynowych pozwala nam zapewnić najwłaściwszą jakość produktu.
Wszystkie rolki owijane są w folie termokurczliwą, plus opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Bielsko-Biała

Współpracuj razem z nami!

Koprodukcja z naszą marką to pewność kompetentnego oraz terminowej realizacji wszelkich zamówień, które odbieramy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Który gatunek rolek jest stosowany w kasie czy drukarce fiskalnej można odnaleźć w instrukcji drukarki. Podawane są zwykle takie parametry rolek jak rozpiętość wyrażona milimetrach tymczasem długość w metrach. Oferowane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne zabarwiają się na ciemno choćby pod wpływem szybkiego przeciągnięcia paznokciem po warstwie. Należałoby też rozumieć, że wyłącznie jedna strona jest czuła na ciepło. Skoro wydruk się nie wyraża, to jest ogromnie prawdopodobne, że papier został umieszczony w urządzeniu kiepską stroną.

Tworzone przez naszą działalność rolki do kas fiskalnych to głównie rolki termiczne. Druk na takim papierze odbywa się pod wpływem ciepła. Drukarka termiczna umieszczona w urządzeniu drukującym transmituje wiązkę cieplną na rolkę. Udzielona punktowo energia termiczna wywołuje wyzwolenie specjalistycznego pigmentu ulokowanego w papierze.

Menu