Producent rolek termicznych Bielsko Biała

W swej ofercie posiadamy wszystkie normatywne rozmiary, wszechstronnie wykorzystywanych w drukarkach fiskalnych. Oferujemy także produkcję pod podmiotowe zapotrzebowanie kupującego.

Do produkcji stosujemy półfabrykatów najwyższej jakości dającą bezusterkową eksploatacje drukarek.
Długie doświadczenie oraz nieustająca modernizacja parków przemysłowych pozwala nam zagwarantować najwłaściwszą jakość towaru.
Wszystkie rolki zawijane są w folie termokurczliwą, również opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Bielsko Biała

Współpracuj razem z nami!

Koprodukcja z naszą marką to gwarancja fachowego oraz punktualnej realizacji wszelkich zleceń, które otrzymujemy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Który wariant rolek jest wykorzystywany w kasie lub drukarce fiskalnej można wyszukać w instrukcji drukarki. Podawane są zwyczajowo takie parametry rolek jak rozległość ujęta milimetrach tymczasem długość w metrach. Proponowane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne farbują się na czarno choćby pod wpływem gwałtownego przeciągnięcia paznokciem po warstwie. Należałoby również wiedzieć, że tylko jedna strona jest czuła na ciepło. Skoro wydruk się nie pokazuje, to jest niezwykle potencjalne, że papier został umieszczony w urządzeniu złą stroną.

Wytwarzane przez naszą działalność rolki do kas fiskalnych to generalnie rolki termiczne. Zadruk na takim dokumencie odbywa się pod wpływem temperatury. Drukarka termiczna znajdująca się w urządzeniu drukującym przekazuje wiązkę cieplną na rolkę. Przesłana punktowo energia cieplna skutkuje wyzwolenie celowego pigmentu umieszczonego w papierze.

Menu