Producent rolek termicznych Biecz

W swej ofercie posiadamy wszelakie domyślne rozmiary, generalnie wykorzystywanych w drukarkach fiskalnych. Oferujemy również produkcję pod podmiotowe zamówienie odbiorcy.

Do realizacji wykorzystujemy półfabrykatów najwyższej jakości gwarantującą niezawodną eksploatacje drukarek.
Długie doświadczenie także nieustanna modernizacja parków mechanicznych pozwala nam zapewnić najsolidniejszą jakość produktu.
Wszystkie rolki zawijane są w folie termokurczliwą, także opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Biecz

Współpracuj razem z nami!

Kooperacja z naszą firmą to gwarancja profesjonalnego oraz punktualnej realizacji wszelkich zleceń, które odbieramy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Który wariant rolek jest stosowany w kasie ewentualnie drukarce fiskalnej można wynaleźć w instrukcji urządzenia. Podawane są najczęściej takie parametry rolek jak szerokość wyrażona milimetrach natomiast długość w metrach. Proponowane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne zabarwiają się na czerń choćby pod wpływem szybkiego przeciągnięcia paznokciem po warstwie. Należałoby także wiedzieć, że tylko jedna strona jest skłonna na ciepło. Jeśli wydruk się nie ukazuje, to jest ogromnie potencjalne, że papier został zamontowany w urządzeniu złą stroną.

Dostarczane przez naszą działalność rolki do kas fiskalnych to generalnie rolki termiczne. Zadruk na takim dokumencie odbywa się pod impulsem ciepła. Drukarka termiczna ulokowana w urządzeniu drukującym transmituje energię cieplną na rolkę. Dostarczona punktowo energia termiczna powoduje wyzwolenie specjalistycznego pigmentu zlokalizowanego w papierze.

Menu