Producent rolek termicznych Białystok

W naszej ofercie przedstawiamy każde standardowe rozmiary, popularnie wykorzystywanych w drukarkach fiskalnych. Proponujemy także wytwórczość pod osobiste zamówienie odbiorcy.

Do produkcji stosujemy materiałów najwyższej jakości dostarczającą bezusterkową eksploatacje drukarek.
Wieloletnie doświadczenie również nieustająca modernizacja parków mechanicznych pozwala nam zapewnić najwłaściwszą klasę produktu.
Wszelakie rolki zawijane są w folie termokurczliwą, oraz opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Białystok

Współpracuj razem z nami!

Koprodukcja z naszą firmą to pewność zawodowego oraz punktualnej realizacji wszelkich zleceń, które dostajemy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Który podtyp rolek jest stosowany w kasie czy drukarce fiskalnej można odszukać w instrukcji drukarki. Podawane są zwykle takie parametry rolek jak szerokość ujęta milimetrach natomiast długość w metrach. Oferowane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne barwią się na czarno nawet pod wpływem prędkiego przeciągnięcia paznokciem po warstwie. Warto też rozumieć, że tylko jedna strona jest podatna na ciepło. Jeśli wydruk się nie ukazuje, to jest bardzo potencjalne, że papier został włożony w urządzeniu niedobrą stroną.

Produkowane przez naszą firmę rolki do kas fiskalnych to najczęściej rolki termiczne. Druk na takim dokumencie odbywa się pod wpływem temperatury. Drukarka termiczna będąca w urządzeniu drukującym transmituje energię cieplną na rolkę. Udzielona punktowo energia cieplna powoduje wyzwolenie celowego pigmentu zlokalizowanego w papierze.

Menu