Producent rolek termicznych Bełchatów

W naszej ofercie posiadamy wszelkie typowe rozmiary, pospolicie wykorzystywanych w drukarkach fiskalnych. Proponujemy także produkcję pod osobiste zapotrzebowanie odbiorcy.

Do produkcji stosujemy materiałów najwyższej jakości gwarantującą sprawną eksploatacje drukarek.
Wieloletnie doświadczenie także nieustanna modernizacja parków mechanicznych pozwala nam umożliwić najlepszą klasę wyrobu.
Wszystkie rolki owijane są w folie termokurczliwą, także opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Bełchatów

Współpracuj razem z nami!

Kooperacja z naszą firmą to gwarancja kompetentnego oraz punktualnej realizacji wszelkich zleceń, które dostajemy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Jaki wzór rolek jest wykorzystywany w kasie ewentualnie drukarce fiskalnej można odszukać w instrukcji urządzenia. Podawane są najczęściej takie parametry rolek jak rozległość wyrażona milimetrach natomiast długość w metrach. Sprzedawane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne zabarwiają się na czarno choćby pod wpływem prędkiego przeciągnięcia paznokciem po nawierzchni. Należałoby też rozumieć, że tylko jedna strona jest czuła na ciepło. Skoro wydruk się nie pojawia, to jest niezwykle prawdopodobne, że papier został umieszczony w rukarce kiepską stroną.

Dostarczane przez nas rolki do kas fiskalnych to przeważnie rolki termiczne. Druk na takim papierze odbywa się pod impulsem temperatury. Drukarka termiczna będąca w urządzeniu drukującym emituje wiązkę cieplną na rolkę. Przesłana punktowo energia termiczna wywołuje wyzwolenie specjalistycznego pigmentu zlokalizowanego w papierze.

Menu