Producent rolek termicznych Będzin

W rodzimej ofercie posiadamy każde domyślne rozmiary, generalnie stosowanych w drukarkach fiskalnych. Proponujemy także produkcję pod osobiste zamówienie odbiorcy.

Do realizacji wykorzystujemy półfabrykatów najwyższej jakości dającą bezawaryjną eksploatacje drukarek.
Długoletnie doświadczenie oraz ciągła modernizacja parków maszynowych pozwala nam zagwarantować najlepszą klasę produktu.
Wszystkie rolki zawijane są w folie termokurczliwą, również opakowania tekturowe.

Rolki termiczne Będzin

Współpracuj razem z nami!

Koprodukcja z naszą marką to pewność zawodowego oraz terminowej realizacji wszelkich zamówień, które dostajemy od Państwa.

Rolki do kas fiskalnych i terminali płatniczych.

Jaki podtyp rolek jest stosowany w kasie czy drukarce fiskalnej można wynaleźć w instrukcji drukarki. Podawane są przeważnie takie parametry rolek jak rozpiętość wyrażona milimetrach tymczasem długości w metrach. Oferowane przez nas Rolki do kas fiskalnych termiczne barwią się na czerń choćby pod wpływem prędkiego przeciągnięcia paznokciem po warstwie. Należałoby również rozumieć, że jedynie jedna strona jest skłonna na ciepło. Jeśli wydruk się nie ukazuje, to jest niezwykle niewykluczone, że papier został przymocowany w urządzeniu niedobrą stroną.

Wytwarzane przez naszą działalność rolki do kas fiskalnych to najczęściej rolki termiczne. Druk na takim dokumencie odbywa się pod bodźcem temperatury. Drukarka termiczna zamontowana w urządzeniu drukującym transmituje wiązkę cieplną na rolkę. Dostarczona punktowo energia cieplna powoduje wyzwolenie specjalnego pigmentu ulokowanego w papierze.

Menu